افزایش فالوور اینستاگرام

Rate this item
(7 votes)

افزایش فالوور اینستاگرام

 یکی از دغدغه های  کسانی که دارای کسب و کار اینستاگرامی هستند ، افزایش فالور اینستاگرام است. بعضی افراد سعی میکنند با خرید فالوور فیک باعث رشد پیج خود شوند. در صورتی که فالوور فیک نتیجه عکس می دهد و باعث افت پیج شما می شود. افزایش فالوور واقعی اینستاگرام روش معقول تری نسبت به خرید فالوور فیک محسوب می شودکه به بیزنس ها کمک می کند تا بهتر و بیشتر دیده شوند. از این رو ما قصد داریم افزایش افلوور اینستاگرام تضمینی و فالوور واقعی اینستاگرام را در این مقاله شرح دهیم. اگر شما هم پیج اینستاگرام دارید و در فکر کسب درآمد از اینستاگرام هستید، حتما می‌دانید که افزایش فالوور اصلی‌ترین کار شماست.

تعرفه های خریدفالوور واقعی اینستاگرام

5000 فالوور خارجی

5000 فالوور خارجی

2500 فالوور خارجی

2500 فالوور خارجی

1000 فالوور خارجی

1000 فالوور خارجی

500 فالوور خارجی

500 فالوور خارجی

250 فالوور خارجی

250 فالوور خارجی

100 فالوور خارجی

100 فالوور خارجی

5000 فالوور ایرانی

5000 فالوور ایرانی

2500 فالوور ایرانی

2500 فالوور ایرانی

1000 فالوور ایرانی

1000 فالوور ایرانی

500 فالوور ایرانی

500 فالوور ایرانی

250 فالوور ایرانی

250 فالوور ایرانی

100 فالوور ایرانی

100 فالوور ایرانی

در اینترنت و شبکه های مجازی مقالات و مطالب زیادی پیرامون افزایش فالوور منتشر شده است.در سایت اینستامارکت ایران میخواهیم نکات مهم و کاربردی را به شما آموزش دهیم.

 افزایش فالوور اینستاگرام به چه معناست 

افزایش فالوور اینستاگرام به چه معناست

یکی از پر کاربرد ترین اصطلاحات اینستاگرام که در بین کاربران فعال این شبکه اجتماعی رایج است، اصطلاح فالوور می باشد. اصطلاحی پرکاربرد و در عین حال نمادی برای رقابت!
follower در لغت به معنای دنبال کننده یا تعقیب کننده است. هنگامی که شما پیج کسی را دنبال یا فالو می‌کنید، شما به فالوورهای آن پیج اضافه می‌شوید. در مقابل تمام کسانی که پیج شما را فالو (دنبال) می‌کنند نیز به فالوورهای پیج شما می‌پیوندد و از آن پس محتوای ارسال شده اعم از پست ها و استوری های شما را در صفحه home خود مشاهده خواهد کرد. یعنی فالوورها پست های شما را می بینند.
با توجه به اینکه دسترسی به سایر شبکه های اجتماعی پرکاربرد در سطح جهان برای کاربران ایرانی محدود بوده و عموم جامعه تنها اینستاگرام را بعنوان یک شبکه اجتماعی می شناسد، بسیاری گمان می کنند که اصطلاح یا کلمه فالوور فقط در اینستا کاربرد دارد. اکثر شبکه های اجتماعی امکانی را در پلتفرم خود در نظر گرفته اند تا کاربرانشان بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند و به قول معروف از احوال یکدیگر با خبر شوند. ما این نوع از رسانه های اجتماعی را رسانه های مبتنی بر فالوور یا فالوور محور می نامیم. توئیتر، پیج های فیسبوک، اکانت های کمپانی در لینکدین، سوندکلود، پینترست و بسیاری دیگر از پلتفرم های اجتماعی با کاربری متفاوت، دکمه ای را در پروفایل کاربران خود با عنوان Follow قرار داده اند.
هدف از قرار دادن دکمه فالو این است که باعث ایجاد پیوند بین پروفایل های فعال در این شبکه های اجتماعی شود. در برخی از پلتفرم های اجتماعی مانند لینکدین، فالو کردن ها یکطرفه است و تنها محدود به پروفایل های کمپانی.

عدد فالوور چیست

عدد فالوور چیست
عددی که مقابل یا زیر کلمه Followers مشاهده می کنید، بیانگر تعداد دنبال کنندگان یک اکانت اینستا می باشد. هر چه این عدد بالا تر باشد، نشان از محبوبیت آن پیج نزد مخاطبینش دارد. این عدد، خود نیز دارای نمادهایی است که می تواند سوال برانگیز باشد. برای مثال K در تعداد فالوور چیست و M چه معنایی دارد!

K در عدد تعداد فالوور چیست

نمایش 300K بجای 300.000 فضای کمتری لازم دارد. و عامل بعدی زیبایی عدد می باشد. تقریبا همه شبکه های اجتماعی از K برای نمایش تعداد فالوور بیش از 10.000 و کمتر از 1.000.000 استفاده می کنند.

M در عدد فالوور چیست

M اولین حرف کلمه Million (میلیون) است. وقتی مقابل عددی که تعداد دنبال کنندگان (Followers) یک پیج ایرانی یا غیر ایرانی را نشان می دهد حرف M قرار می گیرد، اشاره به میلیونی بودن تعداد فالوورهای آن صفحه یا اکانت اینستا دارد.

انواع فالوور اینستاگرام

افازیش فالور واقعی اینستاگرام

به نظر شما آیا می توان گفت فالوورهای اینستاگرام انواع مختلفی دارند؟ در ادامه به توضیح انواع فالوور اینستاگرام پرداخته و پاسخ سوالی که از شما پرسیدیم را مطرح می کنیم. پروفایل ها در اینستاگرام به چند دسته زیر تقسیم می شوند.

  • پروفایل خصوصی » Private (برای دنبال کردن باید به ادمین پیج درخواست (Request) داد)
  • پروفایل عمومی » Public (برای دنبال کردن این گونه از پروفایل ها نیاز به درخواست نیست)
  • پروفایل تجاری » Business (این نوع از پروفایل های اینستاگرام نمی تواند Private یا خصوصی باشد و امکان دنبال کردن برای همه کاربران وجود دارد)

 راه های افزایش فالوور اینستاگرام

راه های افزایش فالور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام صحبت کنم. همانطور که عرض کردم روش های زیادی برای بالا بردن فالوور های اینستاگرام وجود دارد ولی اکثر آن ها اصولی نیستند و در واقع روش های غیر مجاز محسوب می شوند. اگر واقعا کسب و کارتان برای شما مهم است و می خواهید در اینستاگرام به محبوبیت بالایی برسید روش های واقعی و اصولی افزایش فالوور اینستاگرام را به شما می گویم.

1_پروفایل تان را جذاب کنید

قبل از هر چیز بهتر است بدانید پروفایل اینستاگرام شما دقیقا مانند ویترین مغازه است. اگر ویترین مغازه شما جذاب نباشد مشتری ها را فراری می دهید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر محور است و حرف اول و آخر را در اینستاگرام تصاویر هستند که می زنند.

باید تصاویر جذاب و خلاقانه تولید کنید و در پروفایل تان منتشر کنید. طوری که در نگاه اول کاربران تان مجذوب پروفایل شما شوند و تمایل پیدا کنند تا شما را سریع تر دنبال کنند. پیج های جذاب زیادی وجود دارند که فقط به خاطر جذابیتی که دارند، توسط افراد دنبال می شوند.البته مهم است که پروفایل تان را با یک عکس پروفایل جذاب و یک بیوی عالی تاثیر گذارتر کنید.
رعایت تمام این موارد به جذاب تر شدن پروفایل شما کمک می کند و هر بازدید کننده ای را می تواند مشتاق به پیگیری پیج شما کند.

2_مسابقات اینستاگرامی راه اندازی کنید

برگذاری مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام است که امروزه خیلی از پیج های معروف و همچنین پیج های ناشناخته در اینستاگرام از این روش استفاده می کنند.
سعی کنید در طراحی مسابقات خلاقیت به خرج دهید و از هدایای ترغیب کننده و با ارزش برای برندگان مسابقه استفاده کنید. هرچه جوایز برندگان ارزشمند تر باشد مسلما افراد بیشتری ترغیب می شوند تا در مسابقه شما شرکت کنند.
مسابقات زیادی با موضوعات مختلف با توجه به حوزه کاری خود می توانید در اینستاگرام راه اندازی کنید. ولی چیزی که مهم است سعی کنید حتما شرکت کنندگان در مسابقه را دعوت به انجام دادن کاری کنید. مثلا از شرکت کنندگان بخواهید 5 نفر از دوستانشان را به مسابقه دعوت کنند و حتما از آن ها بخواهید مثلا 2 نفر از دعوت شوندگان باید پیج را حتما فالو کنند تا در مسابقه شرکت داده شوید.
همانطور که متوجه شدید مسابقات اینستاگرامی باعث افزایش فالوور واقعی سریع پیج تان می شود. پس حتما سعی کنید هر چند وقت یک بار مسابقاتی را در پیج اینستاگرام خود راه اندازی کنید.

3_لایو های آموزشی و پرسش و پاسخ

برگذاری لایو های آموزشی و پرسش و پاسخ مستقیما باعث بالا رفتن فالوورهای پیج اینستاگرام تان می شود. مردم عاشق یادگیری هستند و اگر شما لایو های آموزشی یا پرسش و پاسخ بذارید مطمئن باشید شما را به افراد زیادی معرفی می کنند. اینستاگرام هم به لایو هایی که تعداد افراد آنلاین در آن زیاد باشند توجه ویژه ای دارد.

4_فعال باشید

اگر می‌خواهید فالوور هایتان را افزایش دهید می‌بایست به صورت مداوم در اینستاگرام پست بگذارید به ویژه در ساعت‌های شلوغی که میزان فعالیت کاربران بیشتر است تا بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه دو مطلب در این شبکه اجتماعی منتشر می‌کنند. همیشه در صحنه حاضر باشید. هر روز پست بفرستید. شاید کار دشواری باشد، اما باید در این کار استمرار داشته باشید.حداقل دو پست در روز ارسال کنید و تلاش کنید که همگی متمرکز روی تم خاصی باشند. این را بدانید که اینستاگرام فعال‌ترین کاربران در هر پلتفرمی را دارد؛ کاربرانی که ساعت به ساعت این اپلیکیشن را چک می‌کنند.با توجه به اینکه شما نمی‌توانید تمام 24 ساعت روز و تمام 7 روز هفته را در اینستاگرام باشید، یا اینکه گاهی اوقات چیز باکیفیت و مناسبی برای ارسال ندارید، می‌توانید یک لیست از موضوعات جذاب تهیه کرده و هر از گاهی در اینجور شرایط آن‌ها را منتشر کنید. این موضوعات جذاب می‌تواند اخبار، آموزش و یا مقاله‌های مختلف باشد.

5_مقالات و مطالب خود را انتشار دهید

قبل از هر چیز مخاطبان سایت یا بلاگ خود را از حضور در اینستاگرام آگاه کنید. میتوانید بنری تحت عنوان مرا فالو کنید قرار دهید. مقالات و محتوای سایت یا وبلاگ های خود را در اینستاگرام منتشر کنید تا مخاطبانتان از انتشار انها مطلع شوند.بهترین مکان برای گزینه انتشار پایین مقاله است.

6_اضافه کردن حساب کاربری به ایمیل

این کار موجب تشویق افرادی که با شما ارتباط دارند به فالوو کردن شما میشود به خصوص در مورد روابط کاری و تجاری تاثیر مثبت دارد.

7_در کارت ویزیت خود نام کاربری اینستاگرام خود را منتشر کنید

این مسئله موجب میشود تا نام کاربری شما در جاهای بیشتری دیده شود و فالوور شما افزایش یابد.

8_ارائه محتوا

همیشه یک ساختار را دنبال کنید، طوری که ایجاد عادت کنید. تصویری با کیفیت که بتواند محتوای شما را در قالب بصری نیز توضیح دهد بسیار کارامد خواهد بود. داشتن نظم در زمان ارائه پست، انتخاب تگ مناسب و مربوط، المان‌هایی هستند که صدای محتوای شما را بسیار شفاف به گوش مخاطبانتان می‌توانند برسانند.

عکس‌ها را در اولویت قرار دهید : اینستاگرام جایی نیست که حرفی بزنید و بعدا تصویر مرتبط با آن را پیدا کنید. بلکه این "تصویر" است که پیام‌تان را می‌رساند. برای افزایش فالوور اینستاگرام ترجیحا تصاویری بارگذاری کنید که هم باکیفیت باشند و هم پیامی را به بیننده برسانند.

به تصاویر خود تمایز و برتری بدهید : تصاویری که بدون توجه بارگذاری شوند، مخاطب نخواهند داشت و مردم به سادگی از روی آن‌ها عبور می‌کنند؛ حتی اگر آن‌ها را با هدف معرفی برندتان بارگذاری کرده باشید. از رنگ‌های برجسته و خوب در تصاویرتان استفاده کنید و عکس‌هایی بگذارید که چشم‌ها را به خود خیره می‌کنند.

برای تصاویر تم خاصی در نظر بگیرید: ثابت شده تصاویر تک رنگ یا آن‌هایی که الگوی رنگی ثابتی دارند، در اینستاگرام بیشترین توجهات را به سوی خود معطوف می‌کنند.با داشتن تم هر بار که کسی پستی از شما ببیند بلافاصله به برندتان فکر می‌کند.

طبق زمانبندی پست کنید: بسته به نوع کسب و کارتان ساعت پست کردنتان باید متناسب با زمانی باشد که مخطبانتان فعال اند. افراد شاغل و حرفه‌ای معمولا در زمان ناهار برای سر زدن به اینستاگرام فرصت دارند. اگر صاحب یک رستوران هستید، بهترین زمان برای ارسال پست ساعت ناهار و یکی دو ساعت پیش از شام است تا از طریق هشتگ‌ گذاری درست، بتوانید مردمی که به دنبال رستورانی برای غذا خوردن می‌گردند را به سوی خود جلب کنید.

 افزایش ویو اینستاگرام

این مطلب را شاید دوست داشته باشید مطاعه کنید بر روی عکس کلیک کنید

9_استفاده از هشتگ(#)

اکثر کسانی که در اینستاگرام پست می‌گذارند، از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند.هشتگ گذاری ها باید متناسب با مطالب مربوطه باشند. هشتگ‌ها اهمیت بسیار بالایی در افزایش فالوور اینستاگرام دارند. نباید به همین سادگی‌ها از کنارشان عبور کنید و بایستی در انتخابشان یک استراتژی مؤثر داشته باشید. با استفاده از هشتگ افرادی که در اینستاگرام شما را فالوو نمی‌کنند هم به محتویات‌تان دسترسی پیدا میکنند. برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده درست و به جا از هشتگ‌ها می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

10_دوستان خود را در عکس‌ها تگ کنید

زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید. این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش فالوور های شما شود.

11_با مخطبانتان تعامل داشته باشید

اینستاگرام محل مکالمه‌های طولانی نیست و این برای کسب و کارها خبر خوبی به شمار می‌آید. اما این که با مخاطبین خود معاشرت داشته باشید بسیار حائز اهمیت است.با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این طریق اکانت های خود را تبلیغ کنید. وقتی مردم زیر پست شما نظر می‌گذارند یا سؤالی می‌پرسند، انتظار دارند نسبت به آن‌ها واکنش نشان داده و پاسخشان را بدهید، اما پاسخی مختصر و مفید با این حال اگر نیاز به پاسخی طولانی تر بود دریغ نکنید. یکی از بهترین روش ها در اینستاگرام شرکت در بحث‌های نظرات صفحات پربازدید می‌باشد.

12_بیو گرافی خود را بروز کنید

در این قسمت 150 کاراکتر برای جمع بندی کردن اطلاعات شرکت خود و ترغیب مشتریان در اختیار دارید. یک بیو اینستاگرام خوب، باید چندین هدف را بصورت همزمان دنبال کند. باید بیانگر کاری که انجام می دهید باشد و به گونه ای تنظیم شود که مشتری بتواند شما را پیدا کند.

13_افرادی که با شما وجه مشترک دارند را فالوو کنید

با جستجوی هشتگ های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را دنبال کنید تا دنبال کنندگان آن‌ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند. این وجه مشترک میتواند در ضمینه ای باشد.

14_ویدئو انتشار دهید

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای 1 دقیقه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در60 ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

15_برای مخطبان رقابت ایجاد کنید

نتایج نشان می‌دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. فالوور‌های کنونی‌تان را درگیر کنید. دنبال کننده‌های فالوور‌های شما احتمالا علاقه‌مند خواهند شد تا در مسابقه‌ای که ایجاد کرده‌اید شرکت کنند. این موضوع به صورت زنجیره‌ای می‌تواند افراد زیادی را متوجه مسابقه‌تان کند و در نهایت منجر به افزایش شرکت کننده‌ها خواهد شد به طور مثال با ایجاد مسابقه‌ای که در آن تگ کردن دیگر افراد تشویق شده باشد، باعث می‌شود افراد هرچه بیشتری از صفحه‌ی شما بازدید کنند. .اگر مسابقه‌ی جذابی مد نظرتان باشد که فالوور‌های حقیقی‌تان را درگیر کند، به احتمال زیاد فعالیت‌های قابل توجهی از سوی آنان را شاهد خواهید بود. .انجام اینگونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به محبوب تر شدن برند و افزایش فالوور و ترافیک برای اینستاگرام منجر شود.

16_پروفایل فیسبوک خود را به اینستاگرام وصل کنید

روش بسیار راحتی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام وجود دارند. در این روش، به راحتی می‌توانید پیام‌ها و پست‌های مشابه را بین تمام افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید و این پیام‌ها و پست‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کرده و در نتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید.

 ,افزایش فالور اینستا,افزایش فالور اینستاگرام,افزایش فالوور,افزایش فالوور عادی اینستا,افزایش فالوور واقعی رایگان,افزایش فالوور واقعی,

 

 

Read 3186 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اگر به دنبال فالوور واقعی هستید و نمی‌خواهید که از فالوور تقلبی استفاده کنید، بهتر است از ربات هوشمند اینستاگرام استفاده کنید.
۱. افزایش چشمگیر فالوور واقعی

۲. ارسال پست‌های زمان‌بندی شده:

۳. حذف نظرات توهین‌آمیز:

۴. ارسال خودکار پیغام به دایرکت:

۵. رصد کردن گزارشات:
 
 
 
 

 
پشتیبانی تلفنی 24 ساعته : 02128427086 - 01154233545
طراحی شده توسط تیم دیتادیزاین
....
....
....
info [at] datadesign . ir