5 راز افزایش لایک اینستاگرام + خرید لایک واقعی ایرانی

Rate this item
(1 Vote)

افزایش لایک در اینستاگرام

 راز افزایش لایک اینستاگرام【واقعی و ایرانی】

در این مقاله به شما بهترین روش افزایش لایک اینستاگرام واقعی و ایرانی را آموزش خواهیم داد که 100% تضمینی می باشد پس حتما آن را کامل بخوانید.
افزایش لایک اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام از سال 2012 شروع به کار کرد. اوایل فقط شبکه اجتماعی جهت پست کردن عکس بود و سپس توسط مارک زاکربرگ (توسعه دهنده و مدیرعامل فیسبوک) خریداری شد و از آن زمان به یک شبکه اجتماعی ارتباط جمعی و انتشار ویدیو و عکس تبدیل شد که در دقیقه حدود هزاران عکس و ویدیو در این شبکه اجتماعی پست می‌شود و هزار ها پیام (دایرکت مسیج) بین کاربران این شبکه اجتماعی تبادل می‌شود.

پنل های خریدلایک واقعی اینستاگرام

خرید 2000 لایک اینستاگرام

خرید 2000 لایک اینستاگرام

قیمت 45/000 تومان
خرید 1000 لایک اینستاگرام

خرید 1000 لایک اینستاگرام

قیمت 23/500 تومان
خرید 500 لایک اینستاگرام

خرید 500 لایک اینستاگرام

قیمت 12/000 تومان
خرید 300 لایک اینستاگرام

خرید 300 لایک اینستاگرام

قیمت 7/500 تومان
خرید 200 لایک اینستاگرام

خرید 200 لایک اینستاگرام

قیمت 5/000 تومان
خرید 100 لایک اینستاگرام

خرید 100 لایک اینستاگرام

قیمت 2/500 تومان
خرید 100K لایک اینستاگرام

خرید 100K لایک اینستاگرام

قیمت 3/500/000 تومان
خرید 80K لایک اینستاگرام

خرید 80K لایک اینستاگرام

قیمت 1/800/000 تومان
خرید 40K لایک اینستاگرام

خرید 40K لایک اینستاگرام

قیمت 910/000 تومان
خرید 30K لایک اینستاگرام

خرید 30K لایک اینستاگرام

قیمت 470/000 تومان
خرید 20K لایک اینستاگرام

خرید 20K لایک اینستاگرام

قیمت 240/000 تومان
خرید 5K لایک اینستاگرام

خرید 5K لایک اینستاگرام

قیمت 120/000 تومان


شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی جهان است که کاربران زیادی دارد که از این کاربران زیاد هفت و نیم میلیون صفحه (پیج) برای ایرانیان می‌باشد کاربران ایرانی اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است و سی و یک درصد کاربران ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام را خانم ها و بیست و یک درصد این کاربران ایرانی را آقایان تشکیل می‌دهند.

اینستاگرام شبکه اجتماعی می‌باشد که بسیاری از افراد با عنوان بلاگر و یا اینفلوئنسر در آن مشغول به کار و جذب دنبال کننده (فالوور) و کسب درآمد می‌باشند و کسب درآمد آن ها وابسه به لایک هایی است که می‌گیرند و فالوور هایی است که جذب می‌کنند.

در این مقاله سعی داریم که تعدادی از روش های موثر افزایش لایک اینستاگرام را به شما آموزش دهیم:

1. استفاده از هشتگ های مربوط به عکس یا ویدیو بارگذاری شده

یکی از ترفند های کاربردی برای دیده شدن عکس یا ویدیوی پست شده درون شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده از هشتگ های مرتبط با عکس است.

توجه داشته باشید که با آبدیت جدید اینستاگرام و افزوده شدن قابلیت فالویینگ (دنبال کردن) هشتگ ها باید در استفاده از هشتگ ها هوشیار تر عمل کرد چرا که اینستاگرام پست هایی را که ارتباط خاصی با یک هشتگ را ندارد از بین پست های درون آن هشتگ حذف می‌کند و شما از این امر خبر ندارید و پست شما در دسته بندی آن هشتگ قرار نمی‌گیرد و به بقیه کاربران نشان داده نمی‌شود. پس در استفاده از هشتگ ها برای پست هایتان بسیار هوشمندانه عمل کنید و از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.


2. پست کردن عکس ها و ویدیو ها در زمان مناسب

یکی از موثر ترین عناصر افزایش لایک در اینستاگرام می‌توان به پست گذاشتن در زمان های شلوغی اینستاگرام اشاره کرد.

در ایران این زمان را می‌توان ساعت پنج تا هفت عصر و یازده شب به بعد گفت همچنین در زمان مدارس، بعد از تعطیلی زمان مدرسه بهترین زمان برای پست گذاری می‌باشد اگر کاربرانی با رنج سنی پایینی دارید.


3. نظر بدهید تا دیده شوید

یکی دیگر از ترفند های افزایش بازدید از صفحه اینستاگرامی (پیج) نظر دادن در زیر پست های دیگران است این امر به شما کمک می‌کند تا کاربران فعال شما را بشناسند و با نظر دادن و لایک کردن پست های شما آمار لایک و نظر شما را بالا برده که این امر بسیار می‌‌تواند در شناخته شدن شما موثر باشد و در نتیجه باعث کسب درآمد شما از طریق اینستاگرام شود.

4. صفحه (پیج) اینستاگرامی خود را زیبا کنید

شما می‌توانید با زیبا کردن صفحه (پیج) اینستاگرامی خود از کاربران اینستاگرامی لایک های فراوانی دریافت کنید چرا که ظاهر یک صفحه (پیج) اینستاگرامی برای کاربران بسیار مهم است و هرچه یک صفحه اینستاگرامی جذاب باشد کاربر بیشتر جذب آن می‌شود و آن را دنبال می‌کند و پست هایش را لایک می‌کند.

اینکار زیاد سخت نیست و فقط کافیست عکس های بی کیفیت نگذارید و حتما در آن کپشن یا تبلیغ پیج های دیگیری وجود نداشته باشد زیرا با اینکار به آن پیج اعتبار می دهید و از اعتبار خودتان کم خواهید کرد و بهتر است که یک لوگوی زیبا برای پیج خود بسازید و در تمام پست های خود آن لوگو را قرار بدهید.


5. استفاده از فیلتر های جذاب و دیدنی

استفاده از فیلتر های زیبا و جذاب بر روی عکس ها یکی از ترفند های بسیار مهم برای جذب شدن کاربر به پست شما و در نتیجه گرفتن لایک از آن ها می‌باشد اگه نمی‌دانید که چه فیلتر هایی برای کاربران جذاب است فقط کافیست تا یک چرخ در صفحه های (پیج) مهم اینستاگرامی بزنید تا بفهمید! بسیار ساده است یک فیلتر جذاب می‌تواند به راحتی برای شما لایک های بسیاری را بیارد.


در آخر

استفاده از این پنج روش می‌تواند به افزایش لایک و فالوور صفحه اینستاگرامی شما کمک بسیاری بکند و سرانجام شما را به کسب درآمد از صفحه اینستاگرامی خود وا دارد. این پنج روش جزو کاربردی ترین روش های افزایش لایک اینستاگرام می‌باشند و قطعا جوابگوی نیاز شما خواهند بود.

 

 

 

Read 1288 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اگر به دنبال فالوور واقعی هستید و نمی‌خواهید که از فالوور تقلبی استفاده کنید، بهتر است از ربات هوشمند اینستاگرام استفاده کنید.
۱. افزایش چشمگیر فالوور واقعی

۲. ارسال پست‌های زمان‌بندی شده:

۳. حذف نظرات توهین‌آمیز:

۴. ارسال خودکار پیغام به دایرکت:

۵. رصد کردن گزارشات:
 
 
 
 

 
پشتیبانی تلفنی 24 ساعته : 02128427086 - 01154233545
طراحی شده توسط تیم دیتادیزاین
....
....
....
info [at] datadesign . ir