5 راز افزایش لایک اینستاگرام + خرید لایک واقعی ایرانی

Rate this item
(6 votes)

افزایش لایک در اینستاگرام

 راز افزایش لایک اینستاگرام【واقعی و ایرانی】
خرید لایک اینستاگرام 100 درصد تضمینی
در این مقاله به شما بهترین روش افزایش لایک اینستاگرام واقعی و ایرانی را آموزش خواهیم داد که 100% تضمینی می باشد پس حتما آن را کامل بخوانید.
افزایش لایک اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی می‌باشد که بسیاری از افراد با عنوان بلاگر و یا اینفلوئنسر در آن مشغول به کار و جذب فالوور یا دنبال کننده و کسب درآمد در اینستاگرام می‌باشند و کسب درآمد آن ها وابسه به لایک هایی است که می‌گیرند و فالوور هایی است که جذب می‌کنند. ترفند های بسیاری وجود دارد که برای افزایش لایک اینستاگرام به کار می برنند . یکی از سریع ترین ترفندهای افزایش لایک اینستاگرام که تاثیر فوری و آنی در دیده شدن شما دارد خرید پکیج های آماده است.برای افزایش لایک ایسنتاگرام یکسری افراد به دنبال خرید فالورهای غیرواقعی یا همان فیک فالور هستند اما این راهکار نه تنها امتیاز منفی به پست آن پیج می دهد بلکه اکانت شما را هم دچار مشکل می کند و کمتر دیده می شوید. حال ما روش های افزایش لایک اینستاگرام واقعی را به شما توضیح میدهیم.

 اهمیت افزایش لایک اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی می‌باشد که بسیاری از افراد با عنوان بلاگر و یا اینفلوئنسر در آن مشغول به کار و جذب دنبال کننده (فالوور) و کسب درآمد می‌باشند و کسب درآمد آن ها وابسه به لایک هایی است که می‌گیرند و فالوور هایی است که جذب می‌کنند.معمولا زمانی که ما کاری را که آن‌ها دوست دارند و یا باب میل‌شان باشد انجام بدهیم از این عبارت استفاده می‌کنند. پس با این اوصاف دریافتیم عمل لایک کردن پست‌های اینستاگرامی فیدبک علاقه‌ی ما نسبت به محتوای و مفهوم پست به اشتراک گذاشته شده است. یکی از پارامتر‌های جذاب اینستاگرام قابلیت لایک کردن است. زمانی که فردی تصمیم می‌گیرد صفحه‌ی اینستاگرامی را فالو کند، قبل از هر چیزی به سراغ پست‌هایی که درون آن پیج به اشتراک گذاشته شده می‌رود و اولین نکته‌ای که توجه کاربر را به سوی خود جلب می‌کند تعداد لایک‌هایی است که پست‌های آن پیج خورده باشد. گاهی اوقات پیش می‌آید درصورت پایین بودن تعداد لایک‌ پست‌های آن از فالو کردن پیج مد نظرصرف نظر کند. همین امر دغدغه‌ی بسیار زیادی را برای مدیران به ارمغان آورده است، به طوری که آنان به خرید لایک ارزان یا خرید لایک اینستاگرام تضمینی و خرید لایک واقعی در اینستاگرام روی آورده‌اند. تا از این طریق بتوانند گامی موثر در جهت تحقق اهداف خود بردارند.

هزینه مدیریت پیج اینستا

برای دیدن این مقاله و تعرفه ها بر روی عکس کلیک کنید کنید

چرا لایک های پست نسبت به قبل کم تر شده است

علت کاهش لایک اینستاگرام

کسانی که هدفمند برای کسب و کار در اینستاگرام وقت و سرمایه می گذارند انتظار بازخورد عالی در اینستاگرام را دارند اما گاهی این بازخورد جواب برعکسی به ما می دهد ممکن است شما محتوای عالی تولید می کنید، به موقع محتوا منتشر می کنید و با کاربراتون دائم در تعامل هستید.
به دلیل اینکه به خاطر الگوریتم های جدید اینستاگرام است که رابطه مستقیم به تولید محتوای شما و تعامل با کاربراتون داره. شاید یه دونه فالوور فیک هم نداشته باشید و همیشه فالوورهای شما رو به افزایش بوده اند، ولی نسب به چند ماه گذشته لایک هاتون خیلی کم شده باشد.

پنل های خریدلایک واقعی اینستاگرام

خرید 2000 لایک اینستاگرام

خرید 2000 لایک اینستاگرام

خرید 1000 لایک اینستاگرام

خرید 1000 لایک اینستاگرام

خرید 500 لایک اینستاگرام

خرید 500 لایک اینستاگرام

خرید 300 لایک اینستاگرام

خرید 300 لایک اینستاگرام

خرید 200 لایک اینستاگرام

خرید 200 لایک اینستاگرام

خرید 100 لایک اینستاگرام

خرید 100 لایک اینستاگرام

خرید 100K لایک اینستاگرام

خرید 100K لایک اینستاگرام

خرید 80K لایک اینستاگرام

خرید 80K لایک اینستاگرام

خرید 40K لایک اینستاگرام

خرید 40K لایک اینستاگرام

خرید 30K لایک اینستاگرام

خرید 30K لایک اینستاگرام

خرید 20K لایک اینستاگرام

خرید 20K لایک اینستاگرام

خرید 5K لایک اینستاگرام

خرید 5K لایک اینستاگرام

برای اطلاع از تعرفه ها تماس بگیرید.


راه های افزایش لایک اینستاگرام


در این مقاله سعی داریم که تعدادی از روش های موثر افزایش لایک اینستاگرام را به شما آموزش دهیم:
5 تکنیک طلایی برای افزایش لایک واقعی اینستاگرام

1. استفاده از هشتگ های مربوط به عکس یا ویدیو بارگذاری شده

استفاده از هشتگ های مرتبط برای افزایش لایک اینستاگرام

یکی از ترفند های کاربردی برای دیده شدن عکس یا ویدیوی پست شده درون شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده از هشتگ های مرتبط با عکس است.

هشتگ ها نقش بسیار مهمی در افزایش لایک پست های اینستاگرام ایفاء می‌کنند. سعی کنید برای تمام پست هایتان هشتگ مرتبط و محبوب انتخاب کنید و برای هر پست حداکثر تعداد هشتگ های مرتبط را اضافه نمایید. این هشتگ ها سبب می‌شوند تا پست های شما در بخش جستجو یا اکسپلور (Explore) اینستاگرام نمایش داده شوند و کاربران دیگر ضمن جستجوی هشتگ ها و عبارات مرتبط با پست شما به آن ها برخورد کرده و پست شما را لایک کنند. دقت کنید که هشتگ های شما باید جالب و پر جستجو باشند. پس توجه به هشتگ ها یکی از اصلی ترین روش های افزایش لایک اینستاگرام محسوب می‌شود.
توجه داشته باشید که با آبدیت جدید اینستاگرام و افزوده شدن قابلیت فالویینگ (دنبال کردن) هشتگ ها باید در استفاده از هشتگ ها هوشیار تر عمل کرد چرا که اینستاگرام پست هایی را که ارتباط خاصی با یک هشتگ را ندارد از بین پست های درون آن هشتگ حذف می‌کند و شما از این امر خبر ندارید و پست شما در دسته بندی آن هشتگ قرار نمی‌گیرد و به بقیه کاربران نشان داده نمی‌شود. پس در استفاده از هشتگ ها برای پست هایتان بسیار هوشمندانه عمل کنید و از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.


2. برنامه ریزی مناسب برای پست ها

برنامه ریزی پست ها برای افزایش لایک اینستاگرام

پست کردن عکس ها و ویدیو ها در زمان مناسب

یکی از موثر ترین عناصر افزایش لایک در اینستاگرام می‌توان به پست گذاشتن در زمان های شلوغی اینستاگرام اشاره کرد.

همیشه سعی کنید پست های خود را با برنامه ریزی و زمانبندی مناسبی در اکانت اینستاگرامتان ارسال کنید. سعی کنید بهترین زمان های روز را برای انتشار پست انتخاب کنید و چندان فالوورهایتان را منتظر برای دیدن پستی از سوی خود نگذارید. بنابراین با یک برنامه ریزی و زمانبندی خوب در اینستاگرام پست ارسال کنید.
در ایران این زمان را می‌توان ساعت پنج تا هفت عصر و یازده شب به بعد گفت همچنین در زمان مدارس، بعد از تعطیلی زمان مدرسه بهترین زمان برای پست گذاری می‌باشد اگر کاربرانی با رنج سنی پایینی دارید.


3. نظر دهی برابر با افزایش بازخورد در اینستاگرام

افزایش کامنت در اینستاگرام

یکی دیگر از ترفند های افزایش بازدید از صفحه اینستاگرامی (پیج) نظر دادن در زیر پست های دیگران است این امر به شما کمک می‌کند تا کاربران فعال شما را بشناسند و با نظر دادن و لایک کردن پست های شما آمار لایک و نظر شما را بالا برده که این امر بسیار می‌‌تواند در شناخته شدن شما موثر باشد و در نتیجه باعث کسب درآمد شما از طریق اینستاگرام شود.
اگر به دنبال افزایش فالوور و لایک اینستاگرام هستید باید در پیچ های دوستان خود و افراد دیگر فعالیت بیشتر داشته باشید.مثلاً برای عکس ها و ویدئوهای دیگران کامنت بگذاریدکه با اینکار باعث میشود آنها ترغیب شوند از پروفایل شما بازدید می کنند. مدونید که لایک کردن نیز خوب است اما با کامنت گذاشتن برای کاربران دیگر، بیشتر ترغیب می شوند که به شما یه سری بزنند.

4. صفحه (پیج) اینستاگرامی خود را زیبا کنید

 افزایش لایک با طراحی زیبا

شما می‌توانید با زیبا کردن صفحه (پیج) اینستاگرامی خود از کاربران اینستاگرامی لایک های فراوانی دریافت کنید چرا که ظاهر یک صفحه (پیج) اینستاگرامی برای کاربران بسیار مهم است و هرچه یک صفحه اینستاگرامی جذاب باشد کاربر بیشتر جذب آن می‌شود و آن را دنبال می‌کند و پست هایش را لایک می‌کند.

اینکار زیاد سخت نیست و فقط کافیست عکس های بی کیفیت نگذارید و حتما در آن کپشن یا تبلیغ پیج های دیگیری وجود نداشته باشد زیرا با اینکار به آن پیج اعتبار می دهید و از اعتبار خودتان کم خواهید کرد و بهتر است که یک لوگوی زیبا برای پیج خود بسازید و در تمام پست های خود آن لوگو را قرار بدهید.

استفاده از فیلتر های زیبا و جذاب بر روی عکس ها یکی از ترفند های بسیار مهم برای جذب شدن کاربر به پست شما و در نتیجه گرفتن لایک از آن ها می‌باشد اگه نمی‌دانید که چه فیلتر هایی برای کاربران جذاب است فقط کافیست تا یک چرخ در صفحه های (پیج) مهم اینستاگرامی بزنید تا بفهمید! بسیار ساده است یک فیلتر جذاب می‌تواند به راحتی برای شما لایک های بسیاری را بیارد.


5. مسابقه لایک و کامنت برای پست هایتان بگذارید

 راه های افزایش لایک اینستاگرام

مسابقه‌ها نیازمند برنامه‌ریزی هستند. اما یک مسابقه لایک کنید و برنده شوید یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش مشارکت در یک دوره‌ی زمانی مشخص است. کلید این مسابقه اطمینان از ارزشمندی جایزه‌تان برای مخاطبان است. جایزه‌تان باید به حدی خاص باشد که فقط طرفداران واقعی را جذب کند، نه افراد فرصت طلب را (یعنی پول نقد، تلفن همراه آیفون یا سفر به دبی را به عنوان جایزه در نظر نگیرید).

در آخر

استفاده از این پنج روش می‌تواند به افزایش لایک و فالوور صفحه اینستاگرامی شما کمک بسیاری بکند و سرانجام شما را به کسب درآمد از صفحه اینستاگرامی خود وا دارد. این پنج روش جزو کاربردی ترین روش های افزایش لایک اینستاگرام می‌باشند و قطعا جوابگوی نیاز شما خواهند بود.

 

 

 

Read 3283 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اگر به دنبال فالوور واقعی هستید و نمی‌خواهید که از فالوور تقلبی استفاده کنید، بهتر است از ربات هوشمند اینستاگرام استفاده کنید.
۱. افزایش چشمگیر فالوور واقعی

۲. ارسال پست‌های زمان‌بندی شده:

۳. حذف نظرات توهین‌آمیز:

۴. ارسال خودکار پیغام به دایرکت:

۵. رصد کردن گزارشات:
 
 
 
 

 
پشتیبانی تلفنی 24 ساعته : 02128427086 - 01154233545
طراحی شده توسط تیم دیتادیزاین
....
....
....
info [at] datadesign . ir