مضرات ربات هوشمند مدیریت اینستاگرام

Rate this item
(4 votes)
ربات مدیریت اینستاگرام


آیا برای افزایش تعداد مخاطبان باید از ربات اینستاگرام استفاده کرد؟ افزایش تعداد فالوور متعهد در اینستاگرام سخت است، از این رو بسیاری از کاربران اینستاگرام از ربات‌ها یا ابزارهای خودکار برای افزایش تعداد مخاطبان استفاده می‌کنند. اما آیا این کار بهترین تصمیم برای افزایش تعداد مخاطبان در حساب کاربری شما است؟ درحال حاضر این کار بازخورد عجیب و غیر قابل بازگشتی بجا خواهد گذاشت. درگذشته استفاده از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام و یا حتی لایک و کامنت گذاشتن مفید بود و تاثیر داشت، اما امروزه با توجه به هوشمند بودن الگوریتم های اینستاگرام امکان پذیر نخواهد بود. برای اطلاع از کاربردهای گذشته ربات ها و مضرات کنونی آن ها با اینستامارکت ایران همراه باشید.


ربات‌ اینستاگرام چیست؟

ربات‌های اینستاگرام به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به شما در انجام کارهایی نظیر لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالوو کردن دیگر حساب‌ها به صورت خودکار کمک کنند. اکثر کاربران اینستاگرام این اقدامات را به صورت روزانه انجام می‌دهند و این کارها وقت زیادی نمی‌گیرند. با استفاده از ربات‌های اینستاگرام شما می‌توانید هشتگ‌ها یا حساب‌های کاربری خاصی را مورد هدف قرار دهید تا ربات تمامی اقدامات ذکر شده را برای شما انجام ‌دهد. برخی از محبوب‌ترین ربات‌ها در اینستاگرام Mass Planner، FollowLiker و Instagress می‌باشند.


آشنایی با خطرات و مضرات ربات های اینستاگرام

برای شروع بحث در زمینه مضرات ربات‌ های اینستاگرام خوب است سوالی مطرح کنیم با این عنوان که، آیا ربات‌های اینستاگرام ریسک جدی برای اکانت شما به حساب می‌آیند؟ در پاسخ باید بگویئم که این ربات‌ها به نظر راه‌حل مناسبی برای افرادی هستند که زمان کمی برای اینستاگرام دارند. اما آیا می‌دانید هر برنامه خودکار در اینستاگرام که قوانین اساسی موجود در آن را نقض کند می‌تواند باعث بسته شدن یا shadowbanned (تمامی پست‌های شما برای افرادی که شما را فالو نکرده‌اند، مخفی می‌شود و هشتگ‌های مربوطه نمایش داده نمی‌شود) اکانت شما شود.
بیشتر ربات‌های اینستاگرام بدون هیچ مجوزی به API اینستاگرام دسترسی دارند. همانگونه که در قوانین اینستاگرام اشاره شده این کار یک تخلف به حساب می‌آید. در ادامه به این قوانین اشاره شده است:

شما نمی‌توانید به API خصوصی اینستاگرام با استفاده از ابزارهای غیر مجاز دسترسی داشته باشید. استفاده از API اینستاگرام مستلزم مجموعه‌ای از قوانین است.
اطلاعات مرتبط با ابزار احراز هویت حساب کاربری خود را ذخیره نکنید.
از API اینستاگرام برای نمایش محتوای کاربر، وارد کردن یا تهیه نسخه پشتیبان و مدیریت اینستاگرام بدون اجازه قبلی استفاده نکنید.
مطمئن شوید نظرات شما در کامنت‌ها برای هر فرد درست و متناسب مطرح شود. از گذاشتن پست‌های غیر مجاز و اسپم خودداری کنید.


اخیرا یکی از بزرگترین ربات‌های اینستاگرام یعنی Instagress در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرده که به دلیل درخواست اینستاگرام مجبور به غیر فعال کردن سیستم خود می‌باشد، این درخواست به جهت نقض قوانین اینستاگرام بوده است. تقریبا در همان زمان بسیاری از پست‌های کاربران در هشتگ‌های مورد استفاده‌شان نمایش داده نمی‌شد و از این رو تعداد مخاطبان آنها به شدت کاهش می‌یافت. یکی از دلایل این اتفاق در اینستاگرام استفاده از ربات‌های آن و نقض قوانین و حقوق منشر شده این برنامه است. بنابراین به عنوان فردی که مشغله زیادی دارد استفاده از ربات‌های اینستاگرام برای کمک به افزایش مخاطبان توصیه نمی‌شود.


اما همین ربات ها در گذشته امکانات خوبی برای کاربران پیج فراهم میکردند. به مقاله زیر نیز توجه کنید.

تاثیر ربات اینستاگرام در گذشته

    امروزه همه جا صحبت از شبکه های اجتماعی به خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌باشد. بعد از فیلتر شدن فیسبوک و توییتر شبکه اجتماعی اینستاگرام توانست جایگاه بسیار خوبی در میان مردم ایران پیدا کند که روز به روز این جایگاه در حال ترقی است. سهم ایرانی ها از صفحات کاربری درون اینستاگرام هفت و نیم میلیون صفحه کاربری (پیج) می‌باشد که روز به روز در حال افزایش است.
افراد زیادی با قصد کسب درآمد و درآمدزایی شروع به ساختن صفحات کاربری در این شبکه اجتماعی می‌کنند که می‌توان گفت یکی از کم مشغله ترین راه های کسب درآمد برای جوان و پیر در ایران می‌باشد. کسب درآمد از اینستاگرام وابسته به معیار های بسیاری می‌باشد که شخس اسپانسر یا تبلیغ کننده به آن ها توجه می‌کند. معیار هایی مانند تعداد بازدید کننده هر پست، تعداد لایک، تعداد کامنت و در اخر هم تعداد دنبال کننده که یکی از معیار های اصلی هر پیج به حساب میاید.

چگونه ربات اینستاگرام کمک حال کسب درآمد ما خواهد بود؟

با افزایش روز به روز کاربران ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام، داشتن یک صفحه کاربری (پیج) که بتواند نظر اسپانسر و یا تبلیغ کننده را به خود جلب کند کار سخت و دشواری می‌باشد. اگر مانند قبل شبکه اجتماعی اینستاگرام از کاربران ایرانی پر نشده بود ترفند های بسیار جالبی برای پیدا کردن دنبال کننده و گرفتن لایک و کامنت فراوان بود. ولی در حال حاضر این ترفند ها فقط بخشی از کار را پوشش می‌دهند و یکی از اصولی ترین روش های مدیریت صفحات کاربری ایجاد ارتباط میان مدیر صفحه کاربری (پیج) و دنبال کننده و صفحات کاربری مرتبط می‌باشد.
به طور معمول مدیران صفحات کاربری که قصدشان کسب درآمد می‌باشد باید وقت زیادی را صرف کنند تا بتوانند با دنبال کننده های خود ارتباط برقرار کنند و ذهنشان همیشه درگیر خواهد بود و برای گسترش صفحه کاربری خود (پیج) مجبور هستند تا همیشه فعالیت های صفحات کاربری مشابه خود را دنبال کنند.
ربات های اینستاگرام به منظور صرفه جویی در زمان و به صرفه کردن و استفاده درست و دقیق از کاربران و صفحه های کاربری مشابه است که به مدیران صفحات کاربری کمک می‌کنند.
 
چرا ربات اینستاگرام ؟

یکی از ویژگی های عالی و بسیار خوب ربات های اینستاگرام که بسیار برای مدیران صفحات کاربری مهم و حیاتی است پیدا کردن دنبال کنندهای (فالوور) واقعی و حقیقی و مهم تر از همه فعال است.
دنبال کننده های فعال یکی از مهم ترین عناصر صفحات کاربری در شبکه ها اجتماعی به حساب می‌آیند چرا که با گذاشتن کامنت و لایک کردن پست های شما باعث می‌شوند تا صفحه شما برای اسپانسرها و یا تبلیغ کنندگان بسیار جذاب و کارآمد به نظر بیاید و در نتیجه باعث کسب درآمد شما شود. فراموش نکنید که ربات های اینستاگرام در امر صرفه جویی در وقت بسیار کاربرد دارند.
یکی دیگر از ویژگی های ربات های اینستاگرام پیدا کردن دنبال کننده های (فالوور) ایرانی برای صفحه کاربری شما می‌باشد و با توجه به نیاز اسپاسنرها و تبلیغ کننده ها به دنبال کننده های ایرانی صفحه کاربری شما یکی از بهترین گزینه ها برای جایگاه تبلیغ خواهد بود.


ربات اینستاگرام چگونه کار می‌کند؟

ربات های اینستاگرام کاملا قابل تنظیم هستند و به شما این قابلیت را می‌دهند که زیر نظر خودتان تمام فعالیت ها به درستی انجام بگیرد تا بازده بسیار خوبی داشته باشد.
شما در ربات اینستاگرام قادر خواهید بود که صفحات کاربری مشابه صفحه کاربری خود و هشتگ های مربوط به پست ها و صفحه کاربری خود را به نوعی مورد هدف قرار دهید. کار ربات اینستاگرام گشتن و پیدا کردن دنبال کننده هایی است که به پست ها و صفحه کاربری شما علاقه بسیاری دارند به اصطلاح دنبال کننده (فالوور) فعال هستند و باعث پیشرفت صفحه کاربری می‌شوند.
ربات اینستاگرام با پیدا کردن دنبال کننده های فعال و ارتباط برقرار کردن با آن ها به وسیله لایک، کامنت، فالو و گاهی هم آنفالو، باعث آشنا شدن آن ها با صفحه کاربری شما شده و در نهایت باعث بالا رفتن آمار دنبال کننده های صفحه کاربری شما می‌شود.

,مضرات ربات اینستاگرام,ربات اینستاگرام چیست؟,بهترین ربات اینستاگرام,ربات افزایش فالوور اینستاگرام,بهترین ربات اینستاگرام رایگان,خرید ربات اینستاگرام,دانلود ربات اینستاگرام,

Read 3130 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اگر به دنبال فالوور واقعی هستید و نمی‌خواهید که از فالوور تقلبی استفاده کنید، بهتر است از ربات هوشمند اینستاگرام استفاده کنید.
۱. افزایش چشمگیر فالوور واقعی

۲. ارسال پست‌های زمان‌بندی شده:

۳. حذف نظرات توهین‌آمیز:

۴. ارسال خودکار پیغام به دایرکت:

۵. رصد کردن گزارشات:
 
 
 
 

 
پشتیبانی تلفنی 24 ساعته : 02128427086 - 01154233545
طراحی شده توسط تیم دیتادیزاین
....
....
....
info [at] datadesign . ir