خدمات تلگرام

خدمات تلگرام (0)

ممبر واقعی تلگرام

پیام رسان تلگرام ، یک سرویس پیام‌رسان متن‌ باز چند سکویی مبتنی بر رایانش ابری است. نرم افزار تلگرام رسماً برای اندروید ، ویندوز فون و آی‌اواس در دسترس بوده و قابل استفاده است. کاربران تلگرام می‌توانند پیام‌ها ، تصاویر ، ویدئو و همه گونه فایل های خودشان را تا حجم ۱.۵ گیگابایت برای یکدیگر ارسال نمایند. پیام رسان تلگرام توسط دو برادر با نام‌های پاول دورف و نیکلای دورف به بازار آمد. پاول دورف برادر کوچک نیکلای دورف است. پشتیبان مالی این پروژه، سازمان غیرانتفاعی کارآفرینی در آلمان است. یکی دیگر از خدمات اینستامارکت در حوزه تلگرام، خرید ممبر تلگرام و یا افزایش ممبر تلگرام می باشد. اگر به دنبال ممبر گروه ارزان هستید و یا به دنبال خرید ممبر تلگرام بدون ریزش هستید، بهترین گزینه استفاده از خدمات خرید ممبر تلگرام اینستامارکت ایران می باشد. با دریافت ممبر های واقعی برای کانال تلگرام خود، کسب و کار اینترنتی خود را گسترش دهید. یکی از خدمات اینستامارکت که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته ایت، خرید ممبر تلگرام ارزان است. شما با خرید ممبر از مجموعه تبلیغ اینستامارکت مسیر موفقیت خود را در این برنامه اجتماعی هموار تر می کنید.با توجه به کاربرد و همه گیر شدن این پیام رسان محبوب در کشور ایران ، قاعدتا ارائه خدمات تلگرام نیز از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار شده است. گروه اینستامارکت ایران نیز به نوبه خود ، به ارائه خدمات تلگرام با کیفیت بالا و قیمت مناسب اقدام نموده است.

افزایش ممبر تلگرام ممکن است فیک (تقلبی و جعلی) یا واقعی (دارای کاربر حقیقی و واقعی) باشد اما درهر حال چه فیک و چه واقعی، نرم افزار تلگرام آنها را جز و اعضای تلگرام به حساب می آورد.

ممبر واقعی تلگرام

در خدمات افزایش ممبر یا همون اعضای تلگرام ، شماره موبایل هایی که نرم افزارهای آنلاین با میل و اراده صاحب آن روی گوشی نصب شده اند و مورد استفاده قرار میگیرند ، ممبر واقعی هستند.
این خطوط دارای اعتبار در نرم افزارهای اجتماعی آنلاین نظیر تلگرام ، وایبر و … میباشند به این دلیل که یک شخص حقیقی در حال استفاده و فعالیت در نرم افزارهای نصب شده روی این خطوط در فضای مجازی است. در این روش افزایش ممبر کانال در واقع اشخاص از طریق تلگرام های غیر رسمی به کانال شما اضافه خواهند شد. برای بازدهی بیشتر شما می توانید نحوه اد ممبر در کانال خود را از سه حالت هیدن (مخفی) ، میوت (بی صدا)  و عادی تعیین نموده و سفارش بدهید.

 افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام با روش هیدن

در این روش کاربر از اد شدن داخل کانال شما بی خبر است و نمی تواند کانال شما را در لیست کانال های خود ببیند. مزیت این روش دائمی بودن ممبر در کانال و عدم لفت دادن و خروج از کانالتان می باشد. عیب ان روش نیز عدم ویو و بازدید از مطالب کانلتان می باشد.

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام با روش میوت

در این روش کاربر در کانال شما اد می شود ، اما همان لحظه مطلع نمیگردد و پست های کانال شما بر روی گوشی کاربر نوتیفیکیشن و صدایی تولید نمی کند. اما شما در لیست کانال های کاربر نمایش داده شده و او می تواند محتوای کانالتان را ببیند. مزیت این روش عدم لفت دادن آنی کاربر و یا ایجاد مزاحمت برای او می باشد. در این مدل امکان خروج کاربر از کانال شما وجود داشته و تصمیم گیرنده خود اوست.

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام با روش عادی

 در این روش تبلیغ کانال شما در نرم افزارهای تبلیغاتی نمایش داده شده و کاربر به انتخاب خود و برای دریافت مزایا وارد کانال شما می شود. ماندگاری کاربر در کانالتان برعهده خود اوست و به محتوای کانال شما بستگی دارد.

ممبرهای جذب شده از طریق سرویس‌های اینستامارکت ریزش طبیعی خودشون رو دارند و پس از ارائه‌ی سرویس و انجام تبلیغات، نگه‌داشتن ثابت ممبر‌ها در کانال بر عهده‌ی شما دوستان عزیز هستش که با ارائه‌ی مطالب و و سرویسهای مفید در کانال خود می توانید ممبرها جذب کانال خود کنید. در صورت عدم به روز نگه داشتن کانال و عدم ارائه مطالب مفید در کانال امکان ریزش ممبر ها وجود دارد و به هیچ عنوان اتضمین شده نیست.

ممبر فیک تلگرام

در خدمات افزایش ممبر یا اعضای تلگرام ممبر فیک یا ممبر مجازی یا ممبر آفلاین به شماره های مجازی گفته میشود که در واقع فقط شماره هستند و کاربری ندارند. به معنی دیگر هیچ شخص حقیقی یا حقوقی با این شماره ها کار نمیکند و برنامه هایی که با این شماره ها فعال هستند توسط هیچ کسی دیده و استفاده نمیشوند. و در واقع غیر واقعی هستند. اکثر این شماره ها مجازی و غیر ایرانی و مربوط به کشورهای دیگر هستند و سیمکارت ندارند که توسط برخی سایت های خارجی بفروش میرسند. این خطوط اغلب اشتراکی هستند و بعد از مدت معینی برای استفاده طولانی تر باید آنرا خریداری کرد. در صورت عدم خرید این خطوط به شخص دیگری واگذار خواهد شد و ارزشی در خدمات افزایش واقعی ممبر تلگرام ندارند.

مزیت ممبرهای تقلبی این است که معمولاً ریزش ندارند. مگر آنکه سیستم تلگرام، شروع به شناسایی آنها به عنوان کاربران غیر فعال و پاک کردنشان بکند. مساله دیگر که باید به آن توجه داشته باشید این است که ممبرهای فیک هیچوقت باعث افزایش بازدید پست‌های شما نمی‌شوند فقط تعداد کاربران عضو گروه یا کانال تلگرامی شما را افزایش میدهد.

افزایش بازدید پست تلگرام

نظور افزایش فعالیت در کانال تلگرامی خود نیاز دارید تا پست های کانال شما سین و بازدید بیشتری بخورد.

در تبلیغات بازدیدی تلگرام، شما فقط بابت کسانی هزینه خواهید کرد که تبلیغ شما را دیده‌اند و این هزینه فقط چند ریال است. این نوع تبلیغات جدا از نحوه پرداخت، دو مزیت بزرگ دیگر نیز دارد. اول اینکه آمار بازدید به صورت رسمی توسط خود تلگرام اعلام می‌شود و بنابراین دقت بالایی دارد. دومین مساله هم اینکه تبلیغ شما همزمان در تعداد بسیاری کانال مختلف منتشر می‌شود.

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام

 • تبلیغ در کانال های تلگرامی پر بازدید با ترافیک بالا.
 • تبلیغ در نرم افزاری موبایل بصورت نوتیفیکیشن ، پوش آپ و پاپ آپ.
 • تبلیغ در وب سایت های پر بازدید با ترافیک بالا.

خرید ممبرهای واقعی برای گروه تلگرام شما می تواند باعث رونق گروهتان شود و همچنین فعالیت کاربران را در آن گسترش دهد.

پنل ها وتعرفه های خدمات تلگرام

 • دریافت هزار عضو (30,000 تومان)
 • دریافت دو هزار عضو (55,000 تومان)
 • دریافت پنج هزار عضو (175,000 تومان)
 • دریافت ده هزار عضو (350,000 تومان)
 • دریافت پنجاه هزار عضو (1,750,000 تومان)

مزایای اینستامارکت ایران در خدمات تلگرام

 • شروع آنی بعد از سفارش
 • پشتیبانی آنلاین خدمات تلگرام
 • کیفیت بالای خدمات تلگرام
 • خرید ارزان خدمات تلگرام
اگر به دنبال فالوور واقعی هستید و نمی‌خواهید که از فالوور تقلبی استفاده کنید، بهتر است از ربات هوشمند اینستاگرام استفاده کنید.
۱. افزایش چشمگیر فالوور واقعی

۲. ارسال پست‌های زمان‌بندی شده:

۳. حذف نظرات توهین‌آمیز:

۴. ارسال خودکار پیغام به دایرکت:

۵. رصد کردن گزارشات:
 
 
 
 

 
پشتیبانی تلفنی 24 ساعته : 02128427086 - 01154233545
طراحی شده توسط تیم دیتادیزاین
....
....
....
info [at] datadesign . ir